PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą. W dniach 16-17 marca 2017r. w Warszawie organizujemy szkolenie adresowane do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach działających przede wszystkim w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, roli pedagogów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz  realizacji procedury "Niebieskie Karty" (TUTAJ PROGRAM).

Szkolenie jest w pełni finansowane przez PARPA - uczestnicy ponoszą wyłącznie koszty dojazdu. Warunkiem zakwalifikowania do udziału jest wypełnienie załączonej ankiety (TUTAJ ANKIETA) oraz odesłanie jej do 2 marca 2017r. do godz. 16.00 faksem: 22/2506360 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń - pierwszeństwo będą mieli przedstawiciele gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają imienne zaproszenia z informacją o miejscu, w którym szkolenie będzie się odbywać.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie