PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą organizowane przez PARPA w dniach 10-11 kwietnia 2019r., w Warszawie. Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, roli pedagogów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz  realizacji procedury "Niebieskie Karty" (TUTAJ: PROGRAM).

Szkolenie jest w pełni finansowane przez PARPA - uczestnicy ponoszą wyłącznie koszty dojazdu na szkolenie. Warunkiem zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest wypełnienie załączonej ankiety (TUTAJ: ANKIETA) oraz odesłanie jej do 28 marca 2019r., do godz. 15.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają imienne zaproszenia z informacją o miejscu, w którym odbywać się będzie szkolenie.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie