PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zaproszenie dla edukatorów kampani „Ciąża bez alkoholu”

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w uroczystym podsumowaniu kampanii „Ciąża bez alkoholu”, które odbędzie się 31 marca w siedzibie Warszawskiego Domu Technika Naczelnej Organizacji Technicznej (WDT NOT) przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie.

Tematem spotkania będzie podsumowanie dotychczasowego przebiegu kampanii oraz przedstawienie dalszych planów działań edukacyjnych i szkoleniowych. Spotkanie będzie okazją do podziękowania wszystkim realizatorom i edukatorom Kampanii. Podczas spotkania zostaną wręczone nagrody wyróżnionym gminom oraz tym, które zostały nagrodzone drogą losowania. Przedstawimy Państwu także wyniki najnowszych, pierwszych w Polsce, badań pokazujących efekty działania alkoholu na mózg u dzieci z FAS. Na przykładzie konkretnego studium przypadku przyjrzymy się, wspólnie z Państwem, jak wygląda sytuacja dzieci z FAS i jakie są potrzeby w obszarze diagnozowania i pracy z nimi.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.45 (rejestracja będzie możliwa już od godz. 10.00), zaś zakończenie planowane jest obiadem ok. godz. 14.30. Uczestnicy otrzymają pakiety edukacyjne. Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast uczestnicy pokrywają koszty dojazdu we własnym zakresie (mapka dojazdu na terenie Warszawy w załączeniu).
Uprzejmie proszę o potwierdzenie swojego udziału w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 marca 2008 r. na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo faxem:
022 836 81 66. W razie pytań wszelkich informacji udzieli Państwu z przyjemnością Pan Krzysztof Górski tel. 022 53 20 302. oraz Pani Katarzyna Szrajnert 022 53 20 362. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie formularza związanego z realizowanymi przez Panią/Pana działaniami w ramach kampanii. Otrzymane od Państwa informacje posłużą nam do podsumowania kampanii, a także do wytyczenia kierunków do dalszej współpracy z Państwem na rzecz pomocy dzieciom z FAS oraz ograniczania spożywania alkoholu przez kobiety w ciąży.

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Łukowska
Zastępca Dyrektora PARPA

Tu zaproszenie...
Tu ankieta dla edukatorów...

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie