PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 17-19 czerwca 2015r. w Zakopanem, odbędzie się XVIII ogólnopolska konferencja szkoleniowa – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym”.

 Szanowni Państwo,

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym”, która odbędzie się  w dniach 17-19 czerwca 2015r. w Zakopanem. Do udziału zaproszone są osoby z grona pracowników świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych oraz przedstawicieli innych placówek pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym.

Tematyka wykładów tegorocznej konferencji będzie się koncentrować wokół zagadnień związanych m.in. z zagrożeniami i możliwościami rozwojowymi dzieci wychowujących się w rodzinach z problemem alkoholowym; sposobami badania relacji interpersonalnych w dysfunkcyjnych systemach rodzinnych; diagnozą dzieci w perspektywie rozwojowej oraz  filozofią i metodami pracy z rodzicami. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprosiła do wygłoszenia wykładów prof. Iwonę Grzegorzewską, prof. Marię Ryś, dr Teresę Jadczak-Szumiło, Aleksandrę Karasowską, Kornelię Pisarek i Macieja Wilka.. Uczestnicy będą mieli także możliwość poszerzenia wiedzy oraz rozwinięcia umiejętności pracy z dziećmi i rodzinami poprzez udział w dwóch blokach zajęć warsztatowych.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł.  W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, materiały konferencyjne oraz noclegi i wyżywienie w trakcie trwania konferencji. Zgłoszenia należy nadsyłać do 11 maja , na załączonej karcie zgłoszenia.

Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane dostaną imienne zaproszenie oraz szczegółowy program konferencji.
W przypadku pytań proszę o kontakt z Mariuszem Morawskim: tel: 22 2506302 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie