PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

PARPA organizuje w Warszawie, w dniach 26-27 października 2015r, szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych powołanych do realizacji zadań związanych z pomocą rodzinom z problemem przemocy. Celem przedsięwzięcia będzie m.in. omówienie psychologicznych zasad prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy, poznanie praktycznych aspektów procedury „Niebieskie Karty”, poznanie przepisów prawa umożliwiających skuteczne przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.

 Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty związane z udziałem w szkoleniu (zakwaterowanie, wyżywienie, dydaktyka) ponosi PARPA. W pierwszej kolejności zapraszamy do udziału w szkoleniu przedstawicieli zespołów i grup i z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Szkolenie adresowane jest do osób, które pracują  w bezpośrednim kontakcie z osobami doznającymi lub stosującymi przemoc w rodzinie. Można zgłosić maksymalnie trzy osoby z gminy, wymagane jest aby osoby te miały doświadczenie pracy w grupie roboczej.

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do 15 września 2015  br. do agencji wypełnionej ankiety zgłoszeniowej (w załączeniu) – faxem 22/250 63 60 lub emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane (54 osoby) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel.    22/250 63 49 lub 22/250 63 57 )

Ankieta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie