PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 26-27 listopada 2015 r. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w Warszawie szkolenie dla osób udzielających porad w lokalnych punktach konsultacyjno-informacyjnych dla członków rodzin z problemem przemocy.

 Celem przedsięwzięcia będzie m.in. przybliżenie zagadnień związanych z przemocą w rodzinie, omówienie psychologicznych zasad, budowania relacji i prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy, poznanie przepisów prawa umożliwiających skuteczne przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.
W pierwszej kolejności zapraszamy do udziału w szkoleniu osoby dyżurujące w punktach, jednakże w miarę wolnych miejsc możemy przyjąć na szkolenie osoby pracujące w innych placówkach świadczących pomoc członkom rodzin z problemem przemocy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty związane z udziałem w szkoleniu (zakwaterowanie, wyżywienie, dydaktyka) ponosi PARPA. Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do 17 października 2015 r. do agencji wypełnionej ankiety zgłoszeniowej (do pobrania TUTAJ) – faksem 22/250 63 60 lub emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane (54 osoby) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel. 22/250 63 49 lub 22/250 63 57)

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie