PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we współpracy z Miastem Poznań organizuje w dniu 27 listopada 2015 r. konferencję „Pomoc profesjonalna i samopomoc w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu”.

 Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ul Towarowa 55. W spotkaniu wezmą udział terapeuci uzależnień, a także członkowie Wspólnoty Anonimowych Alkoholików oraz Stowarzyszeń Abstynenckich. Celem konferencji jest optymalizacja współpracy między profesjonalną pomocą terapeutyczną a ruchami samopomocowymi.
Członkowie Wspólnoty Anonimowych Alkoholików chcący wziąć udział w spotkaniu proszeni są o zgłaszanie udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Członkowie Stowarzyszeń Abstynenckich chętni do udziału w spotkaniu proszeni są do zgłaszania udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjaliści i instruktorzy terapii uzależnień chcący uczestniczyć w konferencji proszeni są o przesłanie swojej karty zgłoszeniowej do PARPA na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 listopada 2015r. O zakwalifikowaniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zwiększaniem efektywności pomagania osobom uzależnionym od alkoholu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Program konferencji

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie