PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy osoby pracujące w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na  XX Ogólnopolską Konferencję Przeciw Przemocy w Rodzinie w dniach 20-22 czerwca 2016 roku w Krakowie. Konferencja rozpocznie się w 20 czerwca  o godz. 12.30 a zakończy 22 czerwca o godz. 13.00.

W czasie tegorocznej konferencji przyjrzymy się współczesnym kobietom - ich funkcjonowaniu, rolom i problemom w rodzinie. Podczas wykładów poruszymy zagadnienia dotyczące m.in. kulturowych czynników kształtujących osobowość kobiet, postaw wobec równości płci, relacji pomiędzy matkami i córkami. Będziemy zajmować się także kobietami jako ofiarami przemocy i sprawcami - omówimy autodestrukcyjne zachowania kobiet doświadczających przemocy w rodzinie, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak funkcjonują kobiety uzależnione od alkoholu oraz dlaczego kobiety pozostają w krzywdzących je związkach. Poznamy, jak funkcjonują matki w rodzinach kazirodczych i na czym polega specyfika pracy terapeutycznej z nimi. Uczestnicy konferencji wezmą także udział w 7-godz. zajęciach seminaryjno-warsztatowych.         

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. Pozostałe koszty związane z udziałem uczestników w konferencji i pobytem w hotelu ponosić będzie PARPA.

Opłata konferencyjna będzie przyjmowana przelewem - przed konferencją - na konto hotelu, w którym odbywać się będzie konferencja. Na fakturach zamieszczona będzie informacja, iż ww. kwota obejmuje usługę hotelową i gastronomiczną, oraz że dotyczy ona konferencji organizowanej przez PARPA.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie i nadesłanie ankiety zgłoszeniowej do  27 maja br. do PARPA (Aleje Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fax. 22/2506360 – w przypadku wysłania ankiety faksem prosimy o upewnienie się pod nr tel. 22/2506357 czy ankieta dotarła  do Agencji). 

O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z programem, informacją o miejscu konferencji oraz numerem konta, na które należy wpłacić opłatę konferencyjną. Ewentualne pytania prosimy kierować do działu ds. rodziny i młodzieży, tel. 22/2506357, 22/2506349.

Ankieta zgłoszeniowa

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie