PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich na szkolenie, które odbędzie się w  dn. 28-29 września 2016r. w Warszawie.

W trakcie szkolenia uczestnicy wysłuchają wykładów dotyczących m.in. nadużywania alkoholu i uzależnienia, kontaktu z klientem gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, działań związanych z realizacją procedury "Niebieskie Karty" przez członków gminnych komisji w sytuacji podejrzenia przemocy w rodzinie oraz prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Podczas zajęć seminaryjno-warsztatowych uczestnicy będą ćwiczyli prowadzenie rozmów z osobami stosującymi przemoc, w tym podejmowanie interwencji i motywowanie do zmiany zachowania.

Udział w szkoleniu dla uczestników jest bezpłatny - koszty związane z ich zakwaterowaniem, wyżywieniem i dydaktyką ponosi PARPA. Do udziału w szkoleniu można zgłosić 2 osoby reprezentujące daną komisję.

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do Agencji do dnia 2  września 2016r. do godz. 15.00  wypełnionego formularza zgłoszenia (w załączeniu) – faxem: 22/2506360 lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane (50 osób) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel. 022/2506357 lub 22/2506349)

Tutaj: formularz zgłoszenia na szkolenie

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie