PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Polskie Towarzystwo Dialogu Motywującego zaprasza na szkolenie „Dialog Motywujący w pracy z grupami” prowadzone przez Toma Bartha – twórcę koncepcji zastosowania DM w pracy grupowej. Szkolenie współfinansowane jest przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomani.

Tom Barth jest psychologiem klinicznym, specjalizuje się w obszarze terapii uzależnień, mieszka i pracuje w Bergen, w Norwegii. Od ponad 30 lat współpracuje z prof. Williamem R. Millerem, który mówi o swoich obserwacjach pracy Toma Bartha z osobami uzależnionymi, jako o ważnej inspiracji dla powstania Dialogu Motywującego. Tom Barth przedstawi swoją koncepcję oraz poprowadzi, we współpracy z polskimi trenerami DM zajęcia warsztatowe pozwalające uczestnikom szkolenia ćwiczyć zdobywane umiejętności i doświadczyć skuteczności stosowania Dialogu Motywującego w osiąganiu postępów w procesie zmiany.

Całe szkolenie oraz materiały dla uczestników będą tłumaczone na język polski. Szkolenie odbędzie się w Poznaniu, w dniach 21-22 października 2016 (piątek, sobota). Początek szkolenia w piątek, 21.10. br., o godzinie 10.00 w Hotelu Park przy ul. Arcybiskupa  Baraniaka  77.  W szkoleniu mogą wziąć udział terapeuci realizujący programy terapeutyczne w polskich placówkach leczenia uzależnień. Opłata uczestników za udział w szkoleniu wynosi 150 zł. W ramach opłaty uczestnicy mają zapewnione materiały, przerwy kawowe i lunch każdego dnia szkolenia. Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Formularz do pobrania

 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać, jako załącznik mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie