PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach  27-28 kwietnia 2017r. organizujemy w Warszawie szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych powołanych do realizacji zadań związanych z pomocą rodzinom z problemem przemocy. Celem przedsięwzięcia będzie m.in. omówienie psychologicznych zasad prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy, poznanie praktycznych aspektów procedury „Niebieskie Karty”, poznanie przepisów prawa umożliwiających skuteczne przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.

W pierwszej kolejności zapraszamy przedstawicieli zespołów i grup z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, koszty (zakwaterowanie, wyżywienie, dydaktyka) ponosi PARPA.

Szkolenie adresowane jest do osób, które pracują  w bezpośrednim kontakcie z osobami doznającymi lub stosującymi przemoc w rodzinie. Można zgłosić maksymalnie dwie osoby z gminy, wymagane jest aby osoby te miały doświadczenie pracy w grupie roboczej. Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania jest odesłanie do 13 kwietnia 2017br. wypełnionej ankiety zgłoszeniowej (do pobrania TUTAJ)  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane (54 osoby) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel. 22/250 63 49 lub 22/250 63 57)

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie