PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Przeciw Przemocy w Rodzinie, którą organizujemy w dniach 7-9 czerwca br. w Krakowie. Konferencja adresowana jest do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przemoc wobec dzieci stosują często osoby, które nie radzą sobie z wyzwaniem, jakim jest rodzicielstwo lub/i nie znają alternatywnych sposobów radzenia sobie z emocjami, jakie mogą pojawić się w procesie wychowania dzieci: złością, bezradnością, frustracją, agresją. Tymczasem prawidłowa więź między rodzicem i dzieckiem jest jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój i funkcjonowanie dziecka oraz stanowi jeden z głównych elementów profilaktyki przemocy.

Podczas konferencji zaproponujemy Państwu wykłady i zajęcia seminaryjno-warsztatowe dotyczące przeciwdziałania przemocy wobec dziecka, wychowania bez przemocy oraz diagnozy działań i procedur służących ochronie dzieci przed krzywdzeniem, a także przedstawimy metody pracy w ww. obszarach.

Konferencja rozpocznie się 7 czerwca br. o godz. 12.30, a zakończy 9 czerwca br. o godz. 13.00.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. Pozostałe koszty związane z udziałem uczestników w konferencji i pobytem w hotelu ponosić będzie PARPA.

Opłata konferencyjna będzie przyjmowana przelewem - przed konferencją - na konto hotelu, w którym odbywać się będzie konferencja. Na fakturach zamieszczona będzie informacja, iż ww. kwota obejmuje usługę hotelową i gastronomiczną oraz że dotyczy ona konferencji organizowanej przez PARPA.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie i nadesłanie do 19 maja br. ankiety zgłoszeniowej do PARPA (Aleje Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax. 22/2506360. W przypadku wysłania ankiety faksem prosimy o upewnienie się pod nr tel. 22/2506357 lub 22/2506349 czy ankieta dotarła  do agencji).

O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z programem konferencji, informacją o miejscu konferencji oraz numerem konta, na które należy wpłacić opłatę konferencyjną.

Ewentualne pytania prosimy kierować do działu ds. rodziny i młodzieży, tel. 22/2506357, 22/2506349.

(ankieta zgłoszeniowa TUTAJ)

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie