PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału w II konferencji naukowej z cyklu: "Przemoc domowa. Perspektywa psychologiczna, społeczna i prawna" pt. "Osoby doznające przemocy w różnych etapach życia - dzieciństwo, wiek dorosły, starość"

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 19-20 września 2019r (w Hotelu Ibis Stare Miasto, ul. Muranowska 2) i jest organizowana we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym w Katowicach.  Celem konferencji jest m.in. poznanie projektów badawczych dotyczących zjawiska przemocy w rodzinie realizowanych w Polsce. Wyniki swoich badań przedstawiać będą przede wszystkim przedstawiciele  ośrodków akademickich, którzy zajmują zagadnieniami związanymi  z różnymi aspektami doświadczania przemocy w rodzinie. Konferencja jest adresowana do osób, które aktualnie pracują w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie lub prowadzą działalność naukową lub dydaktyczną w tym obszarze.

Konferencja została objęta patronatem Pani Elżbiety Rafalskiej - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. PARPA wystąpiła również o patronat do Ministra Zdrowia.

Konferencja rozpocznie się w dniu 19 września 2019r. o godz. 10.00,  a zakończy w dniu 20 września 2019r. ok. godz. 14.30.  W załączeniu - zarys programu konferencji.

 Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy mają zagwarantowany udział w zajęciach, materiały konferencyjne oraz posiłki (obiady, przerwy kawowe, kolacja). Nocleg uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

Prosimy o odesłanie załączonej ankiety zgłoszeniowej do dnia 12 sierpnia 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informację o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji uczestnicy otrzymają na adres mailowy podany przez nich w ankietach zgłoszeniowych do dn. 20 sierpnia 2019r.

ankieta zgłoszeniowa....

Zarys programu....

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie