PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w dniu 16 grudnia 2020r. szkolenie on-line nt. pracy z członkami rodzin z problemem przemocy w okresie pandemii COVID-19. Szkolenie adresowane jest do członków grup roboczych i zespołów interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szkolenie obejmować będzie dwa bloki tematyczne:

- pierwszy dotyczyć będzie prawnych aspektów w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w tym nowych uprawnień dla policji i żandarmerii wojskowej służących ochronie przed przemocą domową

- drugi – dotyczyć będzie kontaktu z członkami rodzin z problemem przemocy, w szczególności w czasie pandemii COVID-19, w tym udzielania wsparcia i pracy psychologicznej z osobami doznającymi przemocy i stosującymi przemoc wobec swoich bliskich.

Szkolenie odbywać się będzie w godz. 9.00-14.30 z wykorzystaniem platformy Zoom i prowadzić je będą praktycy - specjaliści w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do dnia 10 grudnia br. załączonej ankiety zgłoszeniowej  – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O zakwalifikowaniu uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają pisemną informację wraz z linkiem aktywacyjnym.

Ankieta zgłoszeniowa

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie