Drukuj

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, którzy chcą poznać specyfikę pracy w edukacji z dzieckiem z FASD.

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, którzy chcą poznać specyfikę pracy w edukacji z dzieckiem z FASD.

Szkolenie obejmuje 3 sesje – dwie pierwsze to praca uczestników z wykorzystaniem platformy e-learningowej połączona z 3 godzinami spotkania on-line na każdą z tych sesji.  Trzecia sesja prowadzona jest jako on-line life w czasie rzeczywistym.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z następującą tematyką:

Plan szkolenia:

  1. 11 październik 2021 godz. 18.00-19.30 - wprowadzenie do 1 sesji szkolenia.
  2. Samodzielna praca uczestników na platformie edukacyjnej (e-learning) w dogodnym dla siebie czasie. Do dyspozycji mają filmy, e-booki, quizy, dyskusje e-mailową, pracę własną z możliwością zadawania pytań.
  3. 27 października w godzinach18.00- 19.30 podsumowanie sesji 1 i wprowadzenie
    do sesji 2.
  4. Samodzielna praca uczestników na platformie edukacyjnej (e-learning) w dogodnym dla siebie czasie. Do dyspozycji mają filmy, e-booki, quizy, dyskusje e-mailową, pracę własną z możliwością zadawania pytań.
  5. 22 listopad 2021 w godzinach 18.00-19.30 podsumowanie sesji 2.
  6. 10-12 grudzień 2021r. - Sesja 3 on-line - 24 godz. dydaktyczne zajęć.

Kryteria udziału w szkoleniach:

- praca jako nauczyciel, pedagog, psycholog szkolny lub pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń oraz kryteria. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać e-mailem do dnia 1 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koordynatorem merytorycznym szkolenia jest dr Teresa Jadczak-Szumiło. Sesję trzecią poprowadzą: dr Teresa Jadczak-Szumiło i Katarzyna Kałamajska-Liszcz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..