PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Egzamin certyfikacyjny dla osób ubiegających się o tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień lub instruktora terapii uzależnień (stara ścieżka PARPA) odbędzie się w dniach 25, 26 i 27 kwietnia 2022 roku w Centrum Konferencyjnym Hotelu Roko przy ul. Techników 30 w Warszawie.

Kolejność wejść na egzamin ustny w podziale na dni, godziny w obrębie czterech egzaminujących komisji zamieszczona została poniżej. Listy zawierają kody identyfikacyjne przyznane każdemu kandydatowi na potrzeby sesji.

Każdego dnia o godz. 9.00 egzamin rozpoczyna się trwającym 70 minut testem. Osoby, które zaliczą pisemną część egzaminu dopuszczone zostaną do części ustnej. Każda z osób przystępuje do części pisemnej i ustnej w obrębie wyłącznie jednego dnia, co oznacza, że po odnalezieniu się na poniższych listach do egzaminu ustnego, np. w dniu 25 kwietnia, należy w tym samym dniu przystąpić o godz. 9.00 do egzaminu pisemnego.

Mapa z lokalizacją Centrum Szkoleniowego Hotelu Roko znajduje się na stronie internetowej www.hotelroko.pl. Do ośrodka z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego kursuje autobus 127 do przystanku Płużańska 02. KCPU nie zapewnia osobom zdającym posiłków, napojów ani noclegu, w związku z powyższym osoby zainteresowane wykupieniem wyżywienia bądź noclegu w Hotelu Roko proszone są o kontakt bezpośrednio z Hotelem pod numerem 22 863-85-43.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość.

Kolejność wejść na egzamin 25 kwietnia
Kolejność wejść na egzamin 26 kwietnia
Kolejność wejść na egzamin 27 kwietnia

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie