PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 28-29 listopada  2022r. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem  przemocy.  Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym i przemocy, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, w tym realizacji procedury "Niebieskie Karty" (PROGRAM SZKOLENIA).  Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Warunkiem zakwalifikowania jest przesłanie do 10 listopada br. do godz. 15.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wypełnionego formularza zgłoszeniowego (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY)

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Z jednej placówki – w pierwszej kolejności - będą przyjęte max. dwie osoby (pozostałe osoby będą kwalifikowane w miarę wolnych miejsc). Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z linkiem do szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie w formule online (zoom) i jest w pełni finansowane przez KCPU.

UWAGA! Szkolenie jest powtórzeniem przedsięwzięcia, które odbyło się we wrześniu br. i do  którego - z  uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – nie wszyscy zainteresowani mogli zostać przyjęci.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie