PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Praca z rodziną dziecka - XV ogólnopolska konferencja szkoleniowa – Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym.
W dniach 24-26 września 2012 r. w Zakopanym, odbędzie się XV ogólnopolska konferencja szkoleniowa – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym”. Tytuł tegorocznej konferencji „Praca z rodziną dziecka”.

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału osoby z grona pracowników świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych oraz przedstawicieli innych placówek pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. Opłata konferencyjna wynosi 250 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 maja, na załączonej karcie zgłoszenia

Głównym celem tegorocznej konferencji jest zapoznanie uczestników z metodami pracy z rodzinami wieloproblemowymi, wykorzystaniem w tej pracy metod min. z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Terapii Motywującej, a także poznanie metod diagnozowania rodziny i podejmowania interwencji. W trakcie warsztatów w małych grupach uczestnicy będą mieli okazję poznać konkretne metody pracy z rodziną. Uczestnicy wysłuchają następujących wykładów:

  1. Aleksandra Karasowska ”Rodzina dysfunkcyjna czy zraniona?”
  2. Barbara Bętkowska – Korpała „Dialog który pomaga”
  3. Prof. Bogdan de Barbaro „Terapia rodziny, która nie chce terapii”
  4. Tomasz Świtek "Między brzegiem pucharu, a... fakty, interpretacje, dyscyplina umysłu"
  5. Jacek Szczepkowski „Praca czy współpraca z rodziną?”

W przypadku pytań proszę o kontakt z Joanną Lisota, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 222 506 302.

>>>>> karta zgłoszenia <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie