PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 7 – 9 maja 2013 roku w Gdańsku odbyła się Konferencja Sieci Gmin Wiodących pt. Skuteczna polityka wobec alkoholu w samorządach współorganizowana przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz samorząd gminy miasta Gdańsk. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele samorządów lokalnych wyróżniający się działaniami z zakresu rozwiązywania problemów alkoholowych, a także członkowie gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

Tematem wiodącym tegorocznego spotkania była szeroko rozumiana skuteczność – w jaki sposób działać, by osiągnąć oczekiwany efekt? Odpowiedź na to pytanie była możliwa dzięki różnorodnym wystąpieniom. Prelegenci przedstawili najczęstsze błędy i deficyty, które stają na drodze skuteczności; zaprezentowali najnowsze trendy i koncepcje mające tę skuteczność zwiększać; przekazali także swoją wiedzę z konkretnych obszarów, która pomogła zwrócić uwagę na szczegóły – drobne, lecz istotne…; podzielili się także swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i zdradzili, jak można działać naprawdę skutecznie.
Mamy nadzieję, że poruszone zagadnienia staną się motywacją do dalszego pogłębiania wiedzy przez uczestników, co zaowocuje jeszcze większą skutecznością podejmowanych przez nich działań.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie