PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w dn. 21-22 listopada 2013r w Warszawie szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą.
Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do osób pracujących z dziećmi w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach działających w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich.
Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka oraz roli pedagogów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz realizacji procedury "Niebieskie Karty".

Szkolenie jest w pełni finansowane przez PARPA - uczestnicy ponoszą wyłącznie koszty dojazdu na szkolenie.
Warunkiem zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest wypełnienie załączonej ankiety (ankieta do pobrania tutaj) oraz odesłanie jej do dn. 29 października 2013r. do PARPA (fax. 22/2506360, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń - pierwszeństwo będą mieli przedstawiciele gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają imienne zaproszenia z informacją o miejscu, w którym odbywać się będzie szkolenie oraz z programem szkolenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie