PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Stowarzyszenie MONAR zaprasza do udziału w nowatorskim programie adresowanym do  nauczycieli – „Szkolne superwizje”, który realizowany jest w latach 2016–2018, w ramach zadania publicznego Ministerstwa Edukacji Narodowej "Podniesienie jakości pracy szkół i placówek systemu oświaty w zakresie tworzenia i wdrażania programów wychowawczych i profilaktycznych oraz udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom w sytuacjach kryzysów rozwojowych i zagrożeń społecznych w oparciu o długoterminową superwizję podejmowanych działań".

Jednym z elementów tego projektu są jednodniowe konferencje nt. „Superwizja własnej pracy nauczyciela jako narzędzie skutecznej pracy wychowawczej i profilaktycznej z młodzieżą”. Konferencje adresowane są do nauczycieli zainteresowanych poszerzaniem własnego warsztatu pracy oraz kompetencji osobistych i zawodowych. Udział w konferencjach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma obszerny pakiet materiałów przydatny w pracy z młodzieżą. Osoby zainteresowane otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w konferencji.

Więcej informacji na: http://www.monar.org/co-robimy/projekty/szkolne-superwizje/

Najbliższe konferencje:

09 grudnia 2016 r. – Wyszków (ul. Komunalna 10a), zgłoszenia (imię i nazwisko oraz typ szkoły/placówki) prosimy nadsyłać do: biura Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15 grudnia 2016 r. – Warszawa (Centrum Pomocy Bliźniemu Monar Markot, ul. Marywilska 44a), zgłoszenia (imię i nazwisko oraz typ szkoły/placówki) prosimy nadsyłać do: Ośrodka Szkoleniowo – Badawczego Monar w Warszawie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie