PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla instruktorów szkolących sprzedawców napojów alkoholowych w zakresie niesprzedawania alkoholu nieletnim. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby pracujące w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, ograniczania dostępności alkoholu dla nieletnich, jak również osoby, które pragną rozpocząć aktywność w tym temacie.     

Szkolenie dla osób pracujących ze sprzedawcami napojów alkoholowych w zakresie niesprzedawania alkoholu nieletnim

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału w szkoleniu dla instruktorów szkolących sprzedawców napojów alkoholowych w zakresie niesprzedawania alkoholu nieletnim. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby pracujące w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, ograniczania dostępności alkoholu dla nieletnich, jak również osoby, które pragną rozpocząć aktywność w tym temacie.           

Szkolenie realizowane będzie w terminie 23-25 listopada 2021 r. w Warszawie.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim osoby mające doświadczenie w pracy z grupami, trenerów, psychologów, profilaktyków. Szkolenie obejmuje około 18 godzin zajęć dydaktycznych (ze względu na ogólnopolski charakter szkolenia zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.00 i kończą ostatniego dnia szkolenia również około godziny 13.00).

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji osób pracujących ze sprzedawcami napojów alkoholowych, dostarczenie im materiałów oraz przygotowanie do realizacji procedury szkolenia  pracę w tym obszarze.

Szczegółowy program szkolenia zostanie przesłany osobom, które zostaną zakwalifikowane. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają dwa noclegi, pełne wyżywienie, uczestnictwo w warsztatach i wykładach oraz materiały edukacyjne.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 2 listopada 2021r., na karcie zgłoszenia, którą można pobrać tutaj, na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       
Uwaga: konieczny jest skan lub zdjęcie formularza zawierającego podpis!

Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w szkoleniu. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenie wraz ze wskazaniem miejsca szkolenia (Warszawa). O zakwalifikowaniu decydować będzie zarówno kolejność zgłoszeń, jak i informacje zawarte w ankiecie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Robertem Frączkiem 22 25 06 348

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie