PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w dniach 20-22 października 2008 r. organizuje XI Ogólnopolską Konferencję szkoleniową – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym”.

Organizowane przez PARPA od lat konferencje „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym” służą pomocą merytoryczną pracownikom świetlic oraz wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz dzieci z rodzin z problemem alkoholowym, są także narzędziem wymiany doświadczeń i integracji środowiska.
Program tegorocznej konferencji będzie koncentrował się wokół rozpoznawania oraz terapii zaburzeń przywiązania u dzieci. Uczestnicy konferencji:
· zapoznają się z paradygmatem przywiązania w patrzeniu na rozwój człowieka wg Teorii przywiązania J.Bowlby’ego;
· zyskają podstawową wiedzę i umiejętność rozpoznawania typów przywiązania u dzieci;
· nabędą umiejętności diagnozowania szkód niewłaściwego przywiązania;
· zapoznanają się z kierunkami doświadczeń korektywnych w pracy z dziećmi z zaburzeniami przywiązania.
Konferencja będzie jak co roku okazją do nabycia przez uczestników nowych umiejętności oraz poznania skutecznych technik terapeutycznych i metod pracy z dziećmi. W związku z tym uczestnicy będą mieli możliwość udziału w praktycznych warsztatach odbywających się w małych grupach. Zajęcia warsztatowe i wykładowe będą prowadzone przez zespół praktyków - psychologów i pedagogów z Polski i z zagranicy.
 
Konferencja odbywać się będzie w Kościelisku koło Zakopanego.
Na chwilę obecną lista uczestników jest już zamknięta.
 
 
2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie