PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dn.25-26 marca 2015r w Warszawie Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą. Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach działających przede wszystkim w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, roli pedagogów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz realizacji procedury "Niebieskie Karty" (pobierz program).

Szkolenie jest w pełni finansowane przez PARPA - uczestnicy ponoszą wyłącznie koszty dojazdu na szkolenie. Warunkiem zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest wypełnienie załączonej ankiety (pobierz ankietę) oraz odesłanie jej do dn. 27 lutego 2015r. do PARPA (fax. 22/2506360, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń - pierwszeństwo będą mieli przedstawiciele gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają imienne zaproszenia z informacją o miejscu, w którym odbywać się będzie szkolenie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz więcej informacji o szkoleniu

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie