PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Stowarzyszenie Psychoprofilaktyki Spójrz Inaczej oraz Era Ewaluacji ogłasza nabór do trzyletniego projektu „Ewaluacja programu Spójrz Inaczej”. Nabór trwa do 10 października 2017.

Projekt oferuje szkołom i nauczycielom bezpłatne szkolenia realizatorów rekomendowanego programu Spójrz Inaczej (uprawnienia na wszystkie poziomy klas szkoły podstawowej) oraz szkolenia przygotowujące nauczycieli do prowadzenia badań postaw uczniów klas VII i VIII. W ramach udziału w projekcie zakwalifikowani nauczyciele realizować będą z uczniami swojej szkoły program Spójrz Inaczej oraz prowadzić będą badania postaw uczniów klas VII i VIII. Za prowadzone badania postaw nauczyciele otrzymają wynagrodzenie a szkoły zyskają raporty badawcze.

Projekt realizowany jest w oparciu o środki Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 uzyskane w formie dotacji Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach konkursu.

Wszelkie informacje nt możliwości udziału w projekcie a także narzędzia naboru nauczycieli do projektu znajdują się na stronie www.spojrzinaczej.pl

Termin naboru mija 10 października 2017 roku

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie