PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Przekazujemy zaproszenie do udziały oraz informacje od organizatora konferencji: Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej. Poniżej treść zaproszenia: 

Młodzież to przyszłość polskich rodzin i polskiego społeczeństwa. Pokolenie dzisiejszej młodzieży już niedługo podejmie kluczowe role życiowe związane z małżeństwem i rodziną, rodzicielstwem, pracą zawodową, życiem społecznym i obywatelskim. Inwestycja we wspieranie rozwoju i ochronę młodzieży przed demoralizacją to polska racja stanu i zarazem zadanie, które stanowi moralny obowiązek obecnego pokolenia dorosłych.

W środę, 9 grudnia, zapraszamy Państwa na ogólnopolską konferencję online

"Wspieranie rozwoju i ochrona młodzieży jako kluczowy element polskiej racji stanu" organizowaną przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej.

Przedstawimy na niej wyniki badań i przykłady działań praktycznych, a także rekomendacje na przyszłość, które zostaną poddane ocenie uczestników konferencji, a następnie opublikowane.

Spotkajmy się przed ekranami komputerów, by przyjrzeć się sytuacji dzisiejszej młodzieży oraz sprawdzonym sposobom jej wsparcia. Zastanówmy się wspólnie, co już robimy dobrze, a co jest naszym zaniedbaniem.  Konferencja pozwoli nam wrócić do codziennej pracy na rzecz młodzieży z nowym zapałem, którego tak potrzebujemy w trudnym czasie epidemii.

Formularz zgłoszeniowy
https://app.evenea.pl/event/wspieranie-rozwoju-i-zapobieganie-problemom-mlodziezy/

Program
https://mcusercontent.com/a875441e11449b87d107af93d/files/eb4d0c1c-a677-4f0b-aade-91e1b127b098/Program_konferencji_2.pdf

 
2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie