PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych serdecznie zaprasza na XIII Ogólnopolską Konferencję szkoleniową – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym”, która odbędzie się w dniach 19-21 maja 2010 r. w Zakopanem.
Organizowane przez PARPA od lat konferencje „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym” służą pomocą merytoryczną pracownikom świetlic socjoterapeutycznych i opiekuńczo-wychowawczych oraz wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz dzieci z rodzin z problemem alkoholowym, są także narzędziem wymiany doświadczeń i integracji środowiska.

Program tegorocznej konferencji będzie koncentrował się wokół zastosowania różnych podejść praktyki terapeutycznej do pracy z dzieckiem z rodziny z problemem alkoholowym w świetlicach. Trzydniowe spotkanie profesjonalistów będzie także dotyczyło problematyki przemocy w rodzinie oraz miejsca świetlicy w lokalnym systemie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci. Ponadto osoby uczestniczące zapoznają się ze sposobami motywowania wychowanków świetlic do zmiany.

Jak co roku uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia swoich umiejętności poznania technik terapeutycznych potrzebnych w pracy z dziećmi alkoholików w związku z tym wszyscy będą mieli możliwość udziału w praktycznych warsztatach odbywających się w małych grupach. Zajęcia warsztatowe i wykładowe będą prowadzone przez zespół praktyków – psychologów, pedagogów i psychoterapeutów z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i rodziną.

Konferencja odbywać się będzie w Zakopanem. Koszt udziału w konferencji wynosi 250 złotych. Szczegółowe informacje zostaną przesłane wraz z programem i zaproszeniem do osób zakwalifikowanych do udziału w konferencji oraz zamieszczone zostaną na naszej stronie internetowej www.parpa.pl wraz z listą osób zakwalifikowanych. W załączeniu przesyłamy Państwu kartę zgłoszeniową z informacjami. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 12 kwietnia 2010 r. Ewentualne pytania proszę kierować do Pana Krzysztofa Górskiego - Dział Rodziny i Młodzieży tel. 022 532 03 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji

(-) Krzysztof Brzózka
Dyrektor PARPA

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie