PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w Warszawie w dniach  14-15 kwietnia 2016r. szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych powołanych do realizacji zadań związanych z pomocą rodzinom z problemem przemocy

Celem przedsięwzięcia będzie m.in. omówienie psychologicznych zasad prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy, poznanie praktycznych aspektów procedury „Niebieskie Karty”, poznanie przepisów prawa umożliwiających skuteczne przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Szkolenie adresowane jest do osób, które pracują  w bezpośrednim kontakcie z osobami doznającymi lub stosującymi przemoc w rodzinie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty związane z udziałem (zakwaterowanie, wyżywienie, dydaktyka) ponosi PARPA. W pierwszej kolejności zapraszamy przedstawicieli zespołów i grup i z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Można zgłosić maksymalnie dwie osoby z gminy, wymagane jest aby osoby te miały doświadczenie pracy w grupie roboczej. O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do 16 marca 2016  br. do Agencji wypełnionej ankiety zgłoszeniowej (do pobrania TUTAJ) faksem 22/250 63 60 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoby zakwalifikowane (54 osoby) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel.    22/250 63 49 lub 22/250 63 57 )

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie