PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym – Wpływ traumy na rozwój dziecka, która odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2016r. w Zakopanem

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym – Wpływ traumy na rozwój dziecka, która odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2016r. w Zakopanem. Do udziału zachęcamy pracowników świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych oraz innych placówek pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym.

Tematyka tegorocznej konferencji będzie się koncentrować wokół zagadnień związanych z konsekwencjami, jakie wywiera na życie człowieka doznanie traumy. Szczególną uwagę poświęcimy wpływowi traumy wczesnodziecięcej na rozwój dzieci z rodzin z problemem alkoholowym. Szkody rozwojowe związane z traumatycznym doświadczeniem są tym większe, im młodsze jest dziecko, a przeżycie destrukcyjnego wydarzenia w wieku 0-3 lat może wręcz powodować poważne straty neurorozwojowe.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak rozpoznawać obszary szkód i jak chronić dzieci we wszystkich aspektach rozwoju. Udział w wykładach umożliwi poszerzenie wiedzy a zajęcia warsztatowe pozwolą rozwinąć praktyczne umiejętności pracy.

Opłata konferencyjna wynosi 320 zł.  W jej ramach organizatorzy zapewniają udział w zajęciach, materiały konferencyjne oraz noclegi i wyżywienie w trakcie trwania konferencji.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 16 maja 2016r. na załączonej karcie zgłoszenia. Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane dostaną imienne zaproszenie na podany adres mailowy wraz z szczegółowym programem konferencji.

Zgłoszenia i ewentualne pytania proszę przesyłać do Mariusza Morawskiego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 22/250 63 02

 

Do pobrania: karta zgłoszenia

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie