PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zgłoszenia na pełnopłatną superwizję kliniczną dla celów szkoleniowych

W związku z licznymi sygnałami od uczestników Programu certyfikacji o problemach w zorganizowaniu grup superwizyjnych płatnych ze źródeł innych niż PARPA, postanowiliśmy podjąć się pośrednictwa między Państwem a superwizorami. Warunkiem uczestniczenia w superwizji jest ukończenie I etapu Programu (szkoleniowego) oraz bezpośredni kontakt terapeutyczny z osobami uzależnionymi.

 

Zachęcamy zatem osoby, które chciałyby w najbliższym czasie uczestniczyć w superwizji (III etap Programu certyfikacji) i posiadają środki finansowe na ten cel do kontaktu z Agencją. Zgłoszenia na superwizję pełnopłatną przyjmujemy na formularzach zamieszczonych poniżej. Wypełniony formularz prosimy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer (22) 25 06 360. Zgłoszenia przyjmujemy bezterminowo.

Na formularzu zgłoszeniowym prosimy wpisać wszystkich superwizorów, których biorą Państwo pod uwagę, w preferowanej przez Państwa kolejności. Przypominamy, że superwizorem nie może być przełożony lub kolega z miejsca pracy. Grupa superwizyjna może liczyć od 4 do 6 osób. Kiedy uzyskamy informację od przynajmniej 4 osób o gotowości podjęcia superwizji u tej samej osoby, będziemy kontaktować Państwa z superwizorem. Kolejność kwalifikowania do grup superwizyjnych będzie uzależniona od kolejności wpływania zgłoszeń. Zasady płatności i terminy zajęć ustalają Państwo bezpośrednio z superwizorem.

>>>>> Tu do pobrania plik z kartą zgłoszeniową <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie