PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania problemów Alkoholowych po raz kolejny organizuje
Konferencję Sieci Gmin Wiodących i Dużych Miast pt.: „Zawartość profilaktyki w profilaktyce”.

W tym roku współorganizatorem spotkania jest samorząd miasta Sopot.

 

Konferencja odbędzie w dniach 20-22 października 2010 roku w Sopocie, w Wojskowym Domu Wypoczynkowym w Sopocie, ul. Jana Kilińskiego 12, www.wdw.sopot.pl

 

Tematem wiodącym konferencji będą zagadnienia związane z prowadzeniem przez samorząd gminny oddziaływań profilaktycznych zaadresowanych do dzieci i młodzieży. Dokonamy przeglądu strategii profilaktycznych, jakie najczęściej ujmowane są w gminnych programach pod kątem ich skuteczności, a także omówimy system rekomendacji programów profilaktycznych przygotowany we współpracy między Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Instytutem Psychiatrii i Neurologii oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji (dawniej CMPPP). Zaplanowane podczas konferencji warsztaty będą doskonałą okazją do zdobycia praktycznych umiejętności oceny danego programu profilaktycznego.
Przedstawimy Państwu także najważniejsze założenia Narodowego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na lata 2011-2015. Dokładny program konferencji będzie dostępny na stronie internetowej www.parpa.pl

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie faxem (22) 25 06 360 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego załączonego do zaproszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 października 2010 r.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. PIERWSZEŃSTWO MAJĄ PRZEDSTAWICIELE SIECI GMIN WIODĄCYCH.

W związku z dofinansowaniem uczestnictwa w Konferencji przez PARPA i samorząd miasta Sopot, koszt dla uczestników wynosi 330 zł. Nocleg został zarezerwowany w pokojach dwuosobowych.

Osoby zakwalifikowane otrzymają od PARPA - do dnia 11 października 2010 r. – potwierdzenie udziału w Konferencji wraz ze szczegółowymi informacjami oraz numerem konta, na który należy dokonać opłaty konferencyjnej. W przypadku pytań proszę o kontakt z pracownikiem Działu Programów Lokalnych, Panią Grażyną Ziółkowską tel. (22) 25 06 327 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

>>>>> formularz do pobrania <<<<<

>>>>> Program konferencji <<<<<

 

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie