PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Informacja o egzaminie certyfikacyjnym w zakresie uzyskania tytułu specjalisty psychoterapii uzależnień/instruktora terapii uzależnień

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach koordynacji działań zwiększających skuteczność i dostępność lecznictwa odwykowego nadzoruje przebieg kształcenia terapeutów w Programie uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia w zakładach lecznictwa odwykowego.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej PARPA (www.parpa.pl - Certyfikacja terapeutów – Egzaminy certyfikacyjne 2010 – Informator dla kandydatów ubiegających się o uzyskanie certyfikatu) egzamin certyfikacyjny odbędzie się w dniu 6 - 9 grudnia 2010 r. - długość trwania sesji egzaminacyjnej zależna jest od ilości zgłoszeń.
Osoba planująca przystąpienie do egzaminu powinna najpóźniej do 8 października dostarczyć do PARPA:

  1. wniosek zgłoszeniowy na formularzu wniosku dostępnym na stronie PARPA www.parpa.pl w belce Certyfikacja terapeutów – Wzory dokumentów,
  2. prace/ę pisemną w wersji papierowej i w wersji elektronicznej (na płycie w formacie word). Szczegółowe wskazówki dotyczące zawartości pracy/prac zamieszczone są w Informatorze dla kandydatów ubiegających się o uzyskanie certyfikatu.

UWAGA: Na stronie tytułowej prac egzaminacyjnych powinno znaleźć się: Oświadczenie kandydata na specjalistę psychoterapii uzależnień lub Oświadczenie kandydata na instruktora terapii uzależnień (druki oświadczeń dostępne są na www.parpa.plCertyfikacja terapeutów Wzory dokumentów).
Osoby, które przesłały prace bez ww. oświadczeń proszone są o ich pilne dosłanie.

Dokumenty wraz z pracami można składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub osobiście w PAŃSTWOWEJ AGENCJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH, ul. Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa, tel. (22) 25 06 337, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
4 listopada odbędzie się posiedzenie Komisji Egzaminacyjnych – po tym terminie będziemy pisemnie Państwa informować o dopuszczeniu, bądź niedopuszczeniu, do egzaminu.

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie