PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz ETOH Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych serdecznie zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego do wzięcia udziału w seminarium szkoleniowym „Nauczyciel wychowania fizycznego dobrym wychowawcą”.

Seminarium odbędzie się w dniach 18-20 października 2010 roku w Fundacji ETOH w Warszawie, ul. Mszczonowska 6. Będzie obejmowało 22 godziny dydaktyczne zajęć wykładowo-warsztatowych i konwersatoryjnych przypadających na jednego uczestnika. Seminarium adresowane jest do nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w placówkach oświatowych wszystkich szczebli na terenie całego kraju.

Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł od osoby, pozostałe koszty są pokrywane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Fundację ETOH.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie w terminie do dnia 6 października 2010 roku wypełnionego formularza zgłoszenia faxem pod numer: (22) 836-80-80, 836-80-81, 877-79-04, 877-79-06 wew. 36 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje o seminarium wraz z formularzem zgłoszenia znajdują się na stronie www.etoh.edu.pl

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie