PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Oferta pomocy w zmianie szkodliwych zachowań dla osób głuchych i niedosłyszących, które mają problemy alkoholowe.
W Warszawie została uruchomiona oferta wsparcia w zmianie szkodliwych zachowań dla głuchych i niedosłyszących mieszkańców Warszawy, którzy mają problemy alkoholowe.

Osoby, które udzielają tego wsparcia (terapeuci) są niesłyszący i posługują się językiem migowym (PJM/SJM). Osoby te mają za sobą wiele godzin szkolenia (nabywanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności) w zakresie udzielania pomocy osobom z problemami alkoholowymi i nadal pracują pod ciągłą superwizją doświadczonego specjalisty psychoterapii uzależnień.

Uruchomienie oferty wsparcia w zmianie szkodliwych zachowań dla osób głuchych i niedosłyszących zorganizowane jest przy merytorycznej i finansowej współpracy Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Polskiego Związku Głuchych.

Pomoc w zmianie szkodliwych zachowań dla osób niesłyszących oraz niedosłyszących udzielana jest bezpłatnie.
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.pa-nieslyszacy.info
Zapisy na spotkania z niesłyszącymi terapeutami pod numerem telefonu: 601 436 000 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tutaj pobierz ogłoszenie, które można wydrukować i rozwiesić lub rozłożyć w formie ulotek np. w instytucjach, w których przebywają osoby niesłyszące lub członkowie ich rodzin.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie